PI6C20400AHEX
Mfr.Part #
PI6C20400AHEX
Datasheet
PI6C20400AHEX
Stock
108
Frequency - Max :
400MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V